توزیع لباس بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت مناسب در قم

از پوشش های مورد استفاده در محیط های درمانی که پوشیدن آن الزامی است و برای راحتی بیمار و حفظ بهداشت در بیمارستان ها و مراکز درمانی باید به کار رود لباس بیمارستانی است که نوع یکبار مصرف آن به دلیل قیمت ارزان کاربرد زیادی دارند.

یکی از بهترین نمونه های آن در کشور لباس ایزوله یکبار مصرف است که با قیمت مناسب توسط فروشنده این محصول در بازار این محصول توزیع می شود و در تعداد بالا قابل تهیه برای استفاده است.

لباس بیمارستانی در قم

 

همه چیز درباره لباس یکبار مصرف بیمارستانی

گان پزشکی قم

 

در بیمارستان استفاده از لباس های معمولی برای افراد مجاز نیست یعنی با بستری در این مکان باید از لباس های مخصوص استفاده شود تا از آلوده شدن محیط و انتشار آلودگی ممانعت گردد و لازمه این کار استفاده از لباس یکدست و یک جنس است که در شناسایی بیماران نیز استفاده می شود.

لباس بیمارستانی از نوع یکبار مصرف است و در بسته بندی استاندارد و کاملا بهداشتی قرار دارد و این مساله باعث امنیت سلامت بیماران نیز خواهد شد همچنین این لباس ها فوق العاده ارزان نیز بوده و به دلیل گشاد بودن راحت نیز هشتند و بیمار در آن بسیار راحت است.

این پوشش هم برای بخش بستری و هم اتاق عمل کاربرد دارد و از آن برای کلیه بخش های بیمارستانی مانند سونوگرافی، MRI، رادیولوژی و بسیاری مکان های دیگر استفاده می شود و دلیل آن عدم امکان جابجایی عامل بیماری توسط این لباس است چون باکتری یا ویروس توانایی زنده ماندن روی آن را ندارد.

از مزیت های این لباس سبک بودن آن است و این که فقط یکبار پوشیده می شود همچنین نسبت به عبور هوا اصلا مقاومتی ندارد بنابراین پوششی خنک است و برخلاف بسیاری از لباس های پلی استری و با وجودی که از الیاف مصنوعی ساخته شده باعث ایجاد آلرژی در پوست نمی گردد و این از امتیازات عالی این نوع لباس است.

عرضه مستقیم لباس بیمارستانی یکبار مصرف در قم

عرضه مستقیم لباس بیمارستانی یکبار مصرف در قم

تولید لباس بیمارستانی و انواع آن در کشور ما بسیار زیاد است و تولید کنندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند ولی برخی محصولات تولیدی از کیفیت برتری برخوردار می باشند مثلا لباس بیمارستانی یکبار مصرف تولید شده در قم به عنوان محصول درجه یک شناخته می شود که برای صادرات عالی است.

لباس ایزوله پزشکی بازار فروش خوبی در بازار همسایگان دارد و به دلیل کوتاه بودن مراحل صادرات کالا به عراق، توسط صادر کنندگان به این بازار مصرف بیشتر صادر می گردد که نرخ بالاتر دینار عراقی نسبت به ریال باعث درآمد صادراتی بسیار بیشتر خواهد شد تا سود و درآمد صادرات آن نسبت به بسیاری کالاهای پزشکی بیشتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.