تولید منسوجات بیمارستانی یکبار مصرف

بسیاری از کارگاه ها و کارخانه ها در سطح شهرها هستند که در زمینه تولید منسوجات بیمارستانی یکبار مصرف فعالیت می‌کنند.این کارگاه ها تلاش می‌کنند که برای تهیه ی البسه بیمارستانی از بهترین متریال استفاده نمایند. چون مسئله بهداشت و سلامت یک جامعه در میان است این محصولات باید در محیط کاملا بهداشتی و با رعایت شرایط استاندارد تولید شود.

تولیدات البسه بیمارستانی

البسه بیمارستانی و پک ها و منسوجات بیمارستانی از جمله محصولاتی می باشد که مزایای و فواید فراوانی دارد که بخشی از آن را اینجا بیان خواهیم کرد. سادگی و راحت بودن، جلوگیری از شیوع بیماری های واگیر و آلودگی ها و همچنین یکبار مصرف بودن بخشی از مزایای این محصول می‌باشد.

این لباس ها بعد از هر بار استفاده باید تعویض شوند و البسه جدید جایگزین آنها شود.

گان پزشکی یکبار مصرف

دوخت آلتراسونیک چیست؟

تولید البسه و منسوجات بیمارستانی یکبار مصرف کاری بسیر سخت و حساس می باشد و باید طوری تولید شود که عاری از هر گونه آلودگی و میکروب باشد.برای همین البسه بیمارستانی به خصوص البسه استریل باید به گونه ای باشد که درز نداشته باشد یا لااقل  درز کمتر داشته باشد.

برای متصل کردن درز های لباس یکبار مصرف از دوخت الترا سونیک استفاده می کنند که به جوش دادن درز های پارچه به یکدیگر محسوب می شود.

مطمءنا این مدل از دوخت را در بیشتر ماسک های پزشکی دیده اید.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

دستگاه های تولید البسه بیمارستانی اتوماتیک

جالب است بدانید که بعضی از البسه بیمارستانی مثل کلاه، کاور آستین و کاور کفش را می توان با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام داد. یعنی تمامی کارها از قبیل برش و دوخت و بسته بندی توسط خود دستگاه‌انجام می شود.

برای تهیه لباسهای بیمارستانی يکبار  مصرف از چند نوع جنس پارچه  بهره گرفته می شود که همچنین موارد مصرف گوناگون دارد.

معمولا از چند نوع پارچه برای این کار استفاده می شود.

اسپان باند  یا همان پارچه یکبار مصرف

پارچه ترگال

پارچه نانو

لباس بی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.