خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

کارخانه ها و شرکت های تولیدی حوله یکبار مصرف پرسان را به مشتریان خود ارائه می دهند تا خرید را برای آنها اسان کنند. یکی از این خدمات خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی می باشد.این کار خرید را راحت تر و دسترسی را آسان تر می کند و مشتریان بیشتری به محصول دسترسی پیدا می کنند.

خرید اینترنتی اسپان باند بیمارستانی

اسپان باند پزشکی

امروزه کار کردن با اینترنت بسیار رواج پیدا کرده است.بسیاری از کارهای خدماتی بواسطه اینترنت انجام می شود که هم راحت تر و سریع تر انجام می شود و هم روش هایی موجود است که می شود این اعمال را با امنیت کامل انجام داد.

خرید و فروش هم از این مسئله مستثنی نیست.با یک سرچ ساده در اینترنت می توانیم به راحتی سایت هایی را بیابیم که از طریق آن با تولیدکنندگان و یا نمایندگی های معتبر آن ها ارتباط برقرار کرده و محصول مورد نظرخود را تهیه نماییم.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی باعث جلوگیری از رفت وآمد های بی جا و ایجاد ترافیک و آلودگی هوا می شود و خرید آنلاین موجب کاهش هزینه ها می شود.

اطلاعاتی درباره ی پارچه ی سپان باند

لباس اسپان باند

پارچه ی سپان باند پارچه ایست که یکی از پرکاربردترین پارچه ها در صنایع مختلف می باشد.یک تفاوت اساسی که این پارچه با سایر پارچه ها دارد این است که اسپان باند بی بافت است و مثل همه پارچه های دیگر دارای تار و پود نیست.

تولید این پارچه ها مثل پارچه های سنتی نیست و در تهیه آن ها از پارچه های ریسندگی و بافندگی استفاده نمی شود.

در تولید دمپایی یکبار مصرف هتلی از دستگاه های اکسترودر و بلندر استفاده می شود.

پارچه های اسپان باند با ضخامت های متفاوت تولید می شود به عنوان مثال: اسپان باند در ضخامت های دو لایه سه لایه چهارلایه و حتی پنج لایه به بازار عرضه می شود.

مورد دیگری که در باره پارچه اسپان قابل ذکر است گرماژ آن می باشد.

معمولا برای لباس های بیمارستانی از گرماژ ۳۵ ۳۸ ۴۰ ۴۵ و ۵۰ استفاده می شود.

اطلاعاتی درباره ی پارچه ی سپان باند

2

  1. مطالب سایتتون واقعا جالب بود و اینکه من برای خرید پارچه اسپان باند چجوری باید با شما در ارتباط باشم؟

    • سلام در بخش آغاز همکاری فرم پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.