صادرات انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشورهای همسایه

امروزه یکی از تجهیزات پزشکی، که بسیار پرکاربرد و پرمصرف است لباس یکبار مصرف بیمارستانی می باشد. در انواع گوناگون با بالاترین درجه کیفیت و نازل ترین قیمت و بسته بندی های کاملا استریلیزه شده و بهداشتی، در بازار عرضه می شود که از اهمیت زیادی در بیمارستان برخوردار است.

بنابراین، صادرات انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی، به اکثر کشورهای همسایه، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در اندازه و ابعاد مختلف جهت استفاده در بیمارستان ها و خدمات درمانی با تنوع طرح و رنگ توانسته از ارزآوری و سود زیادی برخوردار باشد و به اقتصاد کشور رونق زیادی بخشد.

 

آشنایی با نحوه صادرات لباس یکبار مصرف از ایران

آشنایی با نحوه صادرات لباس یکبار مصرف از ایران

 

لازم به ذکر است از اصول صادرات، لباس یکبار مصرف از ایران به کشورهای خارجی، می توان به شناخت تعرفه های گمرکی، تعرفه های آزمایشگاهی، صدور کارت بازرگانی، رعایت قوانین و مقررات استاندارد جهانی، صدور مجوز و شیوه نامه های بهداشتی، هزینه های جانبی مانند: هزینه ترخیص کاری کالا، هزینه دستمزد کارگران، حمل و نقل، باربری، نگهداری، بسته بندی های متنوع و دیگر موارد می باشد که از لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.

از این رو، این کالای ایرانی با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت در انواع برندها با تنوع طرح و مدل های مختلف با اندازه های متفاوت و بسته بندی های کاملا استاندارد به کشور های همسایه صادر می شود که صادرات این کالای بهداشتی باعث شده از توجه و استقبال زیادی بین این کشورها برخوردار باشد.

باید خاطر نشان کرد که کیفیت بسته بندی، می تواند در امر صادرات محصول نقش بسزایی داشته باشد که امروزه بسته بندی هر محصول از جمله لباس یکبار مصرف بیمارستانی نشان از کیفیت بالای آن می باشد که باعث شده توجه اکثر کشورهای خارجی را به خود جلب کند. امروزه با میزان سفارش و تقاضای بازارهای خارجی از ارز و سود آوری زیادی جهت پیشرفت و اقتصاد کشور برخوردار باشد.

مرکز فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت

مرکز فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت

 

همواره مرکز فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت، می کوشد تا این محصول عمده با ارزش را با بالاترین سطح کیفیت در ابعاد و اندازه، تنوع طرح و رنگ، مدل، جنس مرغوب، به طور کاملا استاندارد، ارگانیک و بهداشتی به بازارهای جهانی عرضه نماید که فروش مستقیم و بدون واسطه کالا از طریق نمایندگی ها و مراکز عمده فروش در سراسر کشور بسیار ارزان بوده و توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

ناگفته نماند که عرضه مستقیم کالا علاوه بر کاهش قیمت و جذب مشتریان زیاد، باعث میزان تولیدات انبوه کالا و همچنین سبب ایجاد رقابت بین انواع کالای ایرانی با نوع خارجی خود گردیده است که این کمک بزرگی به اقتصاد کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.