صادرات دستبند چرم خاطره به ترکیه خبر ساز شد

فقط یک چیز بسیار مردانه در مورد افزودن یک اکسسوری وجود دارد که اساساً سخت و خشن است – عملاً بازگشتی به زمان‌های کمتر ملایم – به لباس‌هایی که به خوبی طراحی شده‌اند که ظرافت طنزآمیز را به نمایش می‌گذارند.

باید روی چشم تاثیر بدی داشته باشد، اما اینطور نیست: افزودن یک دستبند چرم خاطره به ترکیب کت و شلوار در واقع ظرافت کلی لباس را افزایش می دهد.

در این مرحله باید به این نکته توجه داشت که، در حالی که مطمئناً دستبندهای چرمی مردانه هستند، تقریباً به اندازه تمدن بشری وجود داشته است، همانطور که در آثار کشف شده در بسیاری از مکان های باستان شناسی باستانی دیده می شود.

در این مقاله با تاریخچه، معنی و اهمیت پوشیدن دستبند چرمی آشنا شوید.

دستبندهای چرمی از چه زمانی موجود بوده اند؟
در حالی که هیچ کس مطمئن نیست که دستبندهای چرمی از کجا آمده اند، اما می توان با اطمینان گفت که آنها – حداقل – از دوره نوسنگی (10000 تا 4500 قبل از میلاد) وجود داشته اند.

در این زمان، انسان ها می دانستند که چگونه از پوست حیوانات برای پوشاک و کفش استفاده کنند.

اما نوآوری فن آوری دباغی (درمان کردن پوست حیوانات برای انعطاف پذیری بیشتر و راحت تر کردن آنها) منجر به توسعه طرح های پیچیده تر برای کفش و تزئینات فیزیکی شد.

کارشناسان می‌گویند که دستبندهای چرمی ممکن است از آستین‌های چرمی بلندتر، گریوها و محافظ‌های ساق پا که برای محافظت از اندام شما در برابر عوامل یا مهاجمان استفاده می‌شوند، ساخته شده باشند.

با گذشت زمان، استفاده عملی از آنها جای خود را به استفاده باطنی تر می دهد: نشان دادن موقعیت خود در جامعه یا بیان یک بیانیه اجتماعی یا سیاسی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.