صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی برای بیماران به گونه ای طراحی و تولید می شود که کارکنان پزشکی و درمانی بتوانند به راحتی به امکانات درمانی بیمار دسترسی داشته باشند.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی برای صادرات و فروش در بازار داخلی از پارچه های ظریف و نبافته مانند پارچه های اسپانی تهیه می شود.

لباسها نیز چندین بار دوخته می شوند اما استفاده از لباسهای یکبار مصرف راحت تر است.

تعدادی از این نوع یونیفرمها و کت و شلوارهای خاص دارای نوارهایی بر روی شانه و آستین خود هستند و می توان بدون فشار در داخل وریدی بازوها، لباس را از بیماران خارج کرد و از فشار آزار دهنده به بیمار جلوگیری کرد.

با دور انداختن صحیح این لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی می توان از انتشار بیماریهای عفونی و انتقال عفونت جلوگیری کرد.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

عوامل زیادی در قیمت پوشاک بیمارستانی و قوزبند طبی خارجی تاثیرگذار هستند و قیمت آن را می توان به طور مستقیم یا غیرمستقیم تعیین کرد.

شرایط اقتصادی و نوسانات ارزی در بازار، روابط کشور با کشورهای همسایه و بازارهای مالی در بین سایر کشورها، عرضه به تقاضا و…

از جمله این عوامل تاثیر غیرمستقیم در تعیین قیمت تمام شده یک محصول و تنوع لباس بیمارستانی است.

علاوه بر این عواملی مانند قیمت نهایی مواد اولیه، هزینه های تولید و دوخت، دستمزد کارکنان، هزینه های حمل و نقل و … به طور مستقیم بر قیمت انواع لباسهای فرم بیمارستانی و یونیفرم تاثیر می گذارد زیرا مواد اولیه تولید این لباسهای بیمارستانی تولید داخل است بنابراین منطقی تر است.

به همین دلیل قیمت تمام شده این محصول در نهایت بسیار ارزان بوده و توجه مصرف کنندگان را به خود جلب می کند.

به دلیل قیمت پایین این محصول، هم اکنون بسیاری از مصرف کنندگان در سایر کشورهای همسایه به دنبال خرید آن از کشور ما هستند.

تولیدکنندگان ایرانی با تولید انواع لباس فرم بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته اند نیاز همسایگان خود را برآورده کنند، آنها همچنین موفق به کسب درصد بالایی از سود سالانه شده اند.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تمام شده این محصول نحوه سفارش و خرید آن است.

با سفارش و خرید اینترنتی کالای مورد نظر، مراکز فروش حذف شده و در نهایت کالا به صورت مستقیم از کارخانه به دست مصرف کننده می رسد.

ضمناً با خرید عمده محصول مورد نظر خود می توانید از تخفیفات ویژه آن استفاده کرده و کالای مصرفی خود را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید.

یک لباس کامل از لباسهای خاص به طور کلی در رنگها و طرحهای مختلف پوشیده می شود.

بهترین و پرطرفدارترین رنگها در تولید لباسهای بیمارستانی یکبار مصرف، رنگهای صورتی، سبز یا آبی یا سفید هستند.

ذکر این نکته ضروری است که از طیف فوق می توان در تولید و دوخت لباس فرم یکبار مصرف پزشکی استفاده کرد رنگهای تند نیز می تواند به روحیه بیماران آسیب برساند.

لباس در پشت و گردن باز است و با گره هایی بسته می شود تا راحتی را برای بیمار فراهم کند در حالی که کارکنان درمان به اندازه کافی راحت هستند تا به قسمتهایی از بدن بیمار که تحت درمان هستند دسترسی داشته باشند.

 

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

 

چه کسانی می توانند از لباسهای بیمارستان استفاده کنند؟

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی انواع مختلفی دارند، از جمله:

· لباسهای یکبار مصرف زنانه

· لباس یکبار مصرف مردانه

· لباسهای یکبار مصرف ساده کودکان

· طراحی لباس کودکان یکبار مصرف

· ست لباس MRI

· بیمار مجرد

· ست بیمار با کلاه مخصوص

توجه: کودکان روحیه ای لطیف و ظریف دارند و در محیطهایی مانند بیمارستان ها شکننده تر و آسیب پذیرتر می شوند بنابراین باید محیط بیمارستان را به گونه ای طراحی کنند تا آسیب به حداقل برسد.

یکی از راه های لطافت محیط بیمارستان تهیه لباس تترون بیمارستانی با رنگهای روشن مناسب برای بیماران بستری در بخش اطفال و اطفال می باشد.

کودکان می توانند با دیدن رنگهای شاد و ایجاد محیطی مفرح استرس و تنش را کاهش دهند و در نتیجه درمان آنها را تسریع کنند.

صادرات لباس بیمارستانی

همانطور که قبلا بیان کردیم قیمت مواد اولیه مانند پارچه و نخ مخصوص … در ایران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

از سوی دیگر، با توجه به غنی بودن نیروی انسانی ایران و در دسترس بودن نیروی کار، هزینه تولید و دستمزد نیز مناسب خواهد بود.

با توجه به تمامی این دلایل، قیمت نهایی محصول بسیار مناسب بوده و می تواند در این زمینه با سایر کشورها رقابت کند.

اقلام مصرف لباس بیمارستانی

انواع لباسها و لباسهای بیمارستانی را می توان در مراکز بهداشتی درمانی مانند بیمارستان ا، کلینیکها، بیمارستانهای دامپزشکی، سالنهای زیبایی و … مورد استفاده قرار داد.

داروهای خانگی و خانگی برای استفاده از لباسهای یکبار مصرف در دوران نقاهت در دسترس هستند. وی افزود: مواد بسیار ساده هستند و نیازی به تمیز کردن ندارند.

اگر در اثر جراحی شدید دچار خونریزی شده اید یا ترشحات دیگری دارید، اگر لباسهایتان کثیف یا کثیف شد، نیازی به شستشو نخواهید داشت زیرا یکبار مصرف می باشد و به راحین بعد از آلوده شدن می توان آن را دور انداخت.

لباسهای بیمارستانی از نوع یکبار مصرف بهترین گزینه برای خرید می باشد زیرا با این کار آلودگیها را از خود دور می کنید و باعث می شوید هم خود و هم بیمار خود و هم محیط تمیز و سالم باشند.

 

صادرات لباس بیمارستانی

لباسهای بیمارستانی و گن لیپوماتیک غبغب از پارچه های مناسب تهیه شده است که بتواند الودگی را دفع کند و ار بیمار و محیط دور کندمانند اسپان، یک از انواع پارچه های مناسب برای این نوع لباسها می باشد.

در نتیجه یکی از راه های دور ماندن از آلودگیهای بیمار قطعا استفاده از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی می باشد.

اگر تصمیم به خرید لباس بیمارستانی  با کیفیت و عالی دارید پیشنهاد می کنیم سریع اقدام به خرید آن کنید زیرا سایت حاضر محصول مورد نظر را در مناسبترین قیمت عرضه می کند برای این منظور فرم داخل سایت را پر کنید تا همکاران با شما ارتباط بگیرند و محصول را در مکان مورد نظر برای شما ارسال کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.