عرضه مستقیم پارچه مخصوص لباس یکبار مصرف بیمارستانی

کارخانه های زیادی در سطح کشور وجود دارند که اقدام به تولید و فروش پارچه مخصوص لباس یکبار مصرف بیمارستانی کرده اند و با نام کارخانه نساجی شناخته میشوند. درست می باشد که این لباس ها با نام یک بار مصرف شناخته میشوند اما دارای ملاک ها و استاندارد هایی هستند که در ادامه گفته خواهد شد.

عرضه مستقیم پارچه مخصوص لباس یکبار مصرف بیمارستانی

نکات مهم هنگام خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک

نکات مهم هنگام خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک لباس یکبار مصرف بیمارستانی باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد، این لباس باید سبک، مقاوم، راحت و نرم باشد و همچنین قابلیت جریان هوا داشته باشد تا بدن در آن عرق نکند.

دمپایی یکبار مصرف از الیاف ضد حساسیت بسیار مهم است و همچنین بدن نما نبودن و عایق در برابر نفوذ رطوبت و آب از ویژگی های یک لباس مناسب و با کیفیت است.

به طور معمول لباس های بیمارستانی از پارچه ای به نام اسپان باند تولید میشوند که مانع نفوذ ترشحات و عفونت و خون به لباس میشود و همین امر سبب پیشگیری از بیماری میشود. این لباس ها وزن بسیار کمی دارند و معمولا گرماژ آنها بین ۳۸ تا ۵۰ گرم میباشد. جنس این لباس ها به گونه ای است که از عرق کردن بدن جلوگیری میکنند و فعالیت را آسان میکنند.

علاوه بر لباس یکبار مصرف برای بیمار از این پارچه لباس های اتاق عمل در رنگ بندی های متفاوتی تولید میشود. البته لازم به ذکر است که لباس اتاق عمل بیشتر از جنس پنبه مورد استفاده قرار میگیرد. لباس های بیمارستانی به دلیل یکبار مصرف بودن باید از قیمت مناسبی برخوردار باشند که دوخت و نوع پارچه اسپان باند این ویژگی را دارد و خرید آن را آسان کرده است.

سرمایه لازم برای صادرات لباس های بیمارستانی چندان زیاد نیست زیرا ارزان بودن پارچه اولیه و وجود تولید کنندگان پارچه های آن در ایران سبب کاهش قیمت آن شده اند. در کنار این مسائل، لباس های یکبار مصرف دوخت چندان سختی ندارند و همین امر سبب کاهش قیمت آن میشود.

فروش عمده پارچه مخصوص لباس یکبار مصرف بیمارستانی

فروش عمده پارچه مخصوص لباس یکبار مصرف بیمارستانی یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تولید و فروش انواع حوله یکبار مصرف پرسان است.

اگر قصد خرید عمده پارچه مخصوص لباس بیمارستانی را دارید میتوانید به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید.

در صورتی که دسترسی به بازار های فروش محصولات را ندارید میتوانید پارچه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی به طور مستقیم از خود تولید کننده سفارش دهید. کیفیت محصولات مجموعه آرامه کاملا تضمین شده و تولید شده از بهترین مواد اولیه درجه1 است و با بسته بندی درجه 1 به فروش میرسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.