فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمار

شاید در نگاه اول مهم نباشد، اما واقعیت این است که لباس مناسب می تواند نقش بسزایی در پیشرفت و موفقیت کادر پزشکی و بهبود وضعیت بیمار داشته باشد. لباس های بیمارستانی پوشیدن لباس هایی هستند که مخصوص بیمارستانها و مراکز درمانی تولید می شوند.

این لباسها رنگها و طرحهای متنوعی دارند و به حداقل رساندن انتقال میکروب و بیماری بین بیماران و کادر درمان کمک می‌کنند.

 

تنوع لباسهای یکبار مصرف و حوله یکبار مصرف پرسان در بیمارستان از جمله اجزایی که بر روحیه بیمار تأثیر می گذارد و به روند درمان کمک می کند، رنگ مناسب لباس بیماران و همچنین پارچه مورد استفاده در ساخت و تولید این لباسها، بیماران بستری در بیمارستان از یک رنگ خاص در این بخش ها سپس به اختصار به بررسی این موارد می پردازیم.

· لباس مردانه بیمارستانی ( بستری )

· لباس نوزاد بیمارستانی (دخترانه)

· لباس کودکان بیمارستانی (پسرانه)

· لباس بیمارستانی نوزاد

· لباس بیمارستان پرستاری

· لباس پزشک، اتاق عمل ویژه

· سایر لباس های پرسنل در اتاق عمل

· پارچه بچه گانه

· لباس های ارتوپدی

· لباس بیمارستانی برای بیماران روانی

· لباس بیمارستانی جراحی برای قسمت های مختلف بدن

 

 

در کشورهای اسلامی، پوشش بدن زنان یک واجب است. برای راحتی بیماران در بیمارستانها، روپوشهای بیمارستانی برای محافظت از راحتی بیماران در حین پوشیدن حجاب طراحی شده‌اند.
لباسهای زنانه معمولا به رنگ صورتی و سفید دوخته می شود لازم به ذکر است که طراحی و دوخت این لباسها با یکدیگر متفاوت است.

لباسهای بیمارستانی مردانه اغلب در رنگهای طوسی، آبی و… تولید می شوند و دارای تنوعی مشابه لباس پزشکی هستند که شامل روپوش بیمارستانی، روپوش جراحی، قسمت خاصی از بدن و … می باشد.

کودکان نگرش حساس تری نسبت به بزرگسالان دارند، به همین دلیل در تولید پوشاک بچه گانه رنگهای شادتری مانند صورتی و آبی و گاهی دارای طرح و گل هستند.

از آنجایی که لباسهای بیمارستانی تنها قابلیت استفاده از اقلام دور ریختنی را دارند و به همین دلیل تلاش می شود تا قیمت پوشاک بیمارستانی تا حد امکان کاهش یابد، یک نکته را باید در نظر گرفت تا در هنگام خرید از کیفیت اجناس و کیفیت پارچه ها کاسته نشود.

یکی از راه های کاهش هزینه های خرید، حذف واسطه هاست که سایت حاضر با حذف واسطه های فروش و خرید از درب کارخانه، امکان خرید باکیفیت و مقرون به صرفه را برای مشتریان فراهم کرده است.

خلق و خوی بیمار تاثیر زیادی در سرعت درمان دارد، برای این منظور ایجاد تناسب بین رنگ وسایل موجود در اتاق خواب بسیار مهم است، به همین دلیل است که  از رنگهای تند لباس بیمارستان و همچنین لوازم جانبی و تجهیزات نامناسب در اتاق استفاده نمی کنند.

در تهیه و تولید انواع لباسهای بیمارستانی مانند یونیفرم طبی و مانند یونیفرم طبی زنانه از رنگ لباس یا لباس اهمیت بیشتری دارد.

گاهی ممکن است به دلیل بی کیفیتی لباس بیماران، واکنش نشان داده و کمی حساسیت نشان دهد. این لباسها تماس مستقیمی با بدن بیمار دارند که در محل انجام جراحی تماس برقرار می کند. ممکن است هیچ واکنش فوری در بیمار وجود نداشته باشد. اما در دراز مدت اگر از محصول باکیفیت استفاده نشود، عوارض ایجاد می شود.

لباسهای بیمار به روشهای مختلفی عرضه می‌شوند و ما با برخی از آنها آشنا می‌شویم.

در میان لباسهای بیمارستانی، در دو حالت یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید می‌شود، جنس پارچه مورد استفاده در تولید آن تعیین‌کننده یکبار مصرف بودن یا چندبار مصرف بودن آن است.

به عنوان مثال، شانه های چند منظوره پلی استر، ویسکوز، پنبه یا مخلوطی از آنها را برای تولید شانه های یکبار مصرف  به طور کلی ارائه می کنند.

برای مقابله با عفونتهای ویروسی ظروف یکبار مصرف تهیه می کنند که به دلیل نفوذ میکروبها به پارچه لمینت است و در تولید این لباسها رنگ از اهمیت بالایی برخوردار است، رنگ این لباسها باید به گونه ای باشد که چشم جراح را اذیت نکند، به همین دلیل است که شما از رنگهایی مانند سبز، خاکستری و … استفاده کرده و توانایی تشخیص رنگ قرمز را برای جراح افزایش می دهید.

مراکز درمانی مانند بیمارستان، کلینیک، اورولوژی، تصویربرداری، ام آر آی و مراکز پزشکی… شلوارهای یکبار مصرف را مورد استفاده قرار می دهد اما قبلاً شلوارهای چندبار مصرف استفاده می شد که احتمال عفونت و انتقال بیماری را افزایش می داد، برای جلوگیری از این موضوع شلوارهای یکبار مصرف را جایگزین کردند که تاثیر بسزایی در کاهش انتقال بیماری داشت.

رنگ آبی یا صورتی اغلب در تهیه و دوخت کلاه بیمار استفاده می شود. چون رنگ  قرمز خونی است به گونه ای است که باید از این نوع رنگها برای کلاه ها استفاده کرد و در صورت استفاده از این رنگها تشخیص رنگ برای پزشک راحت تر است.

 


این کلاه ها برای بهداشتی بودن طراحی شده‌اند و برای جلوگیری از عرق کردن، ورود و خروج میکروبها طراحی شده‌اند.

این کلاه ها ها همچنین از پارچه یاسپان ساخته شده و کاملا ضد آب هستند آنها همچنین ظرافت مناسبی دارند.

این در حالی است که بیمارستانها به منظور جلوگیری از انتقال بیماری یاد شده، از لباس های سازمان یافته و یونیفورمهای خود استفاده می کنند، برای جلوگیری از هر گونه حساسیت باید این لباسها را از مراکز خاصی خریداری کرد.

برای خرید لباسهای بیمارستانی یک بار مصرف فرم داخل سایت را پر کنید تا همکاران با شما ارتباط بگیرند و محصول را به محل مورد نظر ارسال کنند.
سایت حاضر لباسهای بیمارستانی و گرانول سفره یکبار مصرف را در بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب به مشریان ارائه می دهند در نتیجه با خیال رحت می توانید به خرید خود از سایت حاضر بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.