قیمت خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف استریل

در شرکت های تولیدی و نمایندگی های فروش منسوجات بیمارستانی گاهی محصولات خاص و متفاوتی یافت می شود مثل البسه استریل

قیمت خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف استریل توسط تولیدی ها به واسطه ی نوع جنس پارچه و نوع دوخت و مدل لابس تهیه شده متغییر می باشد.

قیمت خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف استریل

لباس اسپان یکبار مصرف

از واجبات هر بیمارستان داشتن انواع واقسام مل های لباس بیمارستانی می باشد و نیاز هر بیمار برای بستری شدن دریافت یک لباس مخصوص بیمار می باشد.

خب مسلما همه بیماران یک مدل و یک جنس لباس استفاده نمی کنند.

برای بخش های مختلف بیمارستان و کادر درمان و همچنین اتاق عمل خریدن لباس بیمارستانی با مدل ها و جنس های متفاوت یک نیاز برای تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی و بهداشتی محسوب می شود.

جالب تر این که بعضی از این البسه خاص هستند و کاربرد های کمتری دارند مثل البسه یکبار مصرف استریل اما هیچ بیمارستانی بی نیار از چنین البسه ای نمی باشد.

برای جراحی ها و برای بعضی از بخش های بیمارستان ها که دارای شرایط خاص هستند لباس استریل کاربرد دارد و یک بیمارستان چه خصوصی و چه دولتی باید مجهز به چنین امکاناتی باشد تا در مواقع لزوم  از این البسه استفاده نماید.

قیمت خرید لباس بیمارستانی مخصوص اتاق عمل درب کارخانه

بلوز شلوار بیمارستانی سایز بزرگ

قیمت خرید البسه بیمارستانی یکبار مصرف از درب کارخانه بدلیل حذف واسطه ها و دلالان بین فروشنده و خریدار به طور قطعی از قیمت پایین تری برخوردار می باشد و این موضوع هم به نفع خریداراست و هم به نفع مصرف کننده نهایی زیرا قیمت لباس بیمارستانی با پرداخت هزینه کمتر به دستش می رسد.

عرضه البسه استریل مخصوص اتاق عمل جراحی در تمام بیمارستان ها ارائه می شود.این لباس ها بیشترین موارد مصرف را در اتاق های عمل بیمارستان را دارند.

بیشتر این لباس ها به رنگ های آبی و سبز تهیه می شوند و به صورت کاملا بهداشتی و با رعایت پروتکل ها به دست مصرف کنندگان می رسد.

این لباس ها در سایز های بچگانه و زنانه و مردانه ارائه می شود.

برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید سری به سایت های اینترنتی بزنید و اطلاعات کسب نمایید.

دوخت لباس بیمارستانی در سایز های سفارشی

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

تعدادی از بیمارستان ها و مراکز درمانی که بیشتر هم خصوصی هستند البسه بیمارستانی را در رنگ های خاص با سایز های مورد نظر به شرکت های تولیدی این گونه محصولات سفارش می دهند.

این بیمارستان ها درصدد هستند تا راحتی و آسایش بیشتر را برای بیماران خود را فراهم نمایند.

شرکت ها هم سفارشات مورد نظر بیمارستان را با پارچه ی مورد نظر در رنگ و سایز دلخواه برش زده دوخته و تحویل مسئول بیمارستان می دهند.

البته مطلبی که این جا قابل ذکر است قیمت این لباس های سفارشی با سایر لباس ها که به صورت عمده و یک شکل تولید می شود کمی تفاوت دارد.

لباس اسپان باند بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.