قیمت لباس تترون بیمارستانی

از انواع لباسهای بیمارستانی می توان لباس  تترون بیمارستانی را نام برد که در بیمارستانها برای افرادی که در بیمارستان بستری می شوند و باید بیش از دو روز در آنجا بمانند مورد استفاده قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

زیرا لباسهای یکبار مصرف بیماران نمی توانند برای مدت طولانی از آن استفاده کنند و مجبورند از پارچه تترون درجه یک بیمارستانی استفاده کنند.

پارچه تترون بیمارستانی کیفیتهای مختلفی دارد که در قیمت آن موثر است و این کیفیتها برای منسوجات یا ضخامت، نخ و مقدار پلاستیکی است که در پارچه استفاده می شود.

 

 

پارچه تترون بیمارستانی از حرارت ضعیف با کیفیت 160 شروع می شود تا کیفیت تترون 190 گرمی با کیفیت عالی می رسد، هر چه کیفیت پایین‌تر باشد، قیمت هم کاهش می یابد و هر چه گرماژ و قیمت بالاتر باشد، کیفیت بهتری نیز دارد.

لباسهای بیمارستانی با کیفیت پایین در آن مقدار بیشتری از پلاستیک به کار برده شده است و باعث عرق کردن زیاد بیمار می شود که در محیطهای گرم، آن مخیط را طاقت فرسا می کند.

پارچه هایی که کیفیت بهتری دارند بیشتر نخ کشیده می شوند و بیمار راحت تر از آن استفاده می کند.

لباس تترون بیمارستانی در سایزهای مختلف L و XL برای بیماران معمولی غیر چاق و 2XL و 3XL برای بیماران بسیار چاق که کمرشان بزرگتر از 110 است بسته به سایز قیمتها به کار گرفته می شود.

بیمارستان بیشتر از اندازه های معمولی استفاده می کند و سفارشات کمتر از اندازه های بزرگ است.

یک سایز بزرگ تقریباً دو برابر پارچه استفاده می شود و قیمت آن نیز افزایش می یابد

اندازه های L و XL اندازه های معمولی هستند که بیماران اغلب می توانند از آنها استفاده کنند، اما اندازه های 2XL و 3XL اندازه های بسیار بزرگی هستند که برای بیماران در مقیاس بزرگ استفاده می شوند.
این سایزها گرانتر از سایزهای L و XL هستند زیرا پارچه بیشتر برای دوخت و تولید منسوجات استفاده می شوند.

لباس تترونی بیمارستان از دو نوع تشکیل شده است: بلوز بلند مردانه و زنانه که شبیه مانتو است از لباس 90 سانتی متری و شلوار قد یک متری که اغلب صورتی است. قوزبند طبی خارجی نیز انواع مختلفی دارد.

 

 

کت و شلوار مردانه که از بلوز 75 سانتی متری و شلوار یک متری تشکیل شده است، لباس فرم مردانه و آبی آسمانی است.

با این حال، برخی از بیمارستانها تترونی طراحی شده را سفارش می دهند که با نمونه ساده متفاوت است.

لباسها را به بیمار تحویل می دهند و هنگام مرخص شدن او لباسهای بیمارستانی را دور می اندازند.
از آنجایی که پارچه تترون قابل شستشو بوده و می توان چندین بار از آن استفاده کرد، برای استفاده در روتختی و تودوزی گزینه بسیار مناسبی است اما باید در حرارت پارچه زیاد باشد تا در برابر شستشو و ضد عفونی ماندگاری داشته باشد.

لباس تترون بیمارستانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در تولید بزرگ ارائه می شود

در زمان بستری، یکی از ضروری ترین اقلام، لباسهای بیمارستانی است که معمولاً در مغازه ها یا بیمارستانهای مجاور که لباسهای بیمارستانی با قیمت بهتری می فروشند، دایر می شوند.

این مغازه ها برای خرید عمده محصول به کارخانه های تولیدی معتبر مراجعه می کنند لباسهای بیمارستانی را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

لباس بیمارستان اتاق عمل ویژه برای بیمار
لباس بیمارستان اتاق عمل ویژه برای دکتر
پوشاک بیمارستانی برای بیماران در بخش های اورژانس و ..
لباسهای بیمارستانی پارچه ای و یکبار مصرف وجود دارد، حال ممکن است بپرسید چرا لباس بیماران با هم فرق می کند؟ از آنجایی که برخی از افراد مبتلا به بیماریهای عفونی و ویروسی در بیمارستان بستری می شوند و قابل انتقال هستند، در ابتدا باید برای هر بیمار لباس و لباس مخصوص تهیه شود مزایای بسیاری برای کارکنان بیمارستان و خود بیمار وجود دارد، به عنوان مثال امکان انتقال بیماریهای ویروسی و عفونی کاهش می یابد و بیمارستانها دیگر هزینه های زیاد شستن لباس برای بیماران از جمله هزینه مواد شوینده و نیروی انسانی را ندارند.

حال به معرفی لباس بیمارستانی که مخصوص بیماران و پزشکان است می پردازیم:

در یک اصطلاح پزشکی، مردم لباسهایی را که برای ورود به اتاق عمل می پوشند و همچنین لباسی را که پزشک و تکنسین در هنگام ورود به اتاق عمل می پوشند، می گویند. Shaun و Gunn انواع مختلفی دارند، و ما در مورد آن بحث خواهیم کرد.

قیمت لباس بیمارستانی

همانطور که گفته شد، لباس بیمارستانی دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع پارچه و خیاطی که در بیمارستان استفاده می شود، قیمت متفاوت است. گفتیم که به لباس جراحی بیمارانی که باید در اتاق عمل بپوشند «کرامت» می‌گویند.

آنها را می توان با توجه به کاربرد آنها به چهار دسته تقسیم کرد:

شانهای مایویی، همانطور که از نامش پیداست برای پوشاندن سطح تخت جراجی مناسب است.
موارد ساده برای پوشاندن قسمتی از بدن بیمار که تحت عمل جراحی قرار می گیرد و همچنین برای پوشاندن صورت تخت جراحی استفاده می شود.
از شان حفره  دار برای پوشاندن کل بدن به غیر از محل جراحی استفاده می شود.
شانهای مختص به پایین تنه برای عملیات پایین تنه استفاده می شود.

آنها اغلب از نخ پنبه ای استریل ساخته می شوند و کاملاً استریل هستند، هنگام خواباندن انسان بر روی تخت یا میز بیمار، تجهیزات باید آنقدر با احتیاط باشد که ضربه نزنند.

 

قیمت لباس بیمارستانی

 

آنها را می توان با ابزاری به نام پنس یا سنجاق آنها بدون هیچ گونه آلودگی روی سطح استفاده کردو عملیات فیکس کردن را انتجام داد.

جنس این پنسها می تواند برای کاهش خطرات آلودگی فقط برای یک با مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ لباسهای بیمارستانی برگرفته از فلسفه‌ای است که ارزیابی آن را دنبال می‌کند، اما در مورد رنگ لباسهای جراحی می‌توان گفت که سبز تیره و آبی بهترین گزینه‌ها هستند زیرا جراح به راحتی می تواند رنگ قرمز خون را تشخیص دهد و کار او به آسانی صورت گیرد.

بیمارستانها و مراکز مربوط به تجهیزات پزشکی می توانند با خیال راحت لباسهای بیمارستانی و گن لیپوماتیک غبغب را از وب سایت ما و از طریق ارتباط،  از هر نقطه از کشور سفارش دهند، به این منظور فرم داخل سایت را پر کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.