لباس بیمارستانی سایز بزرگ ارزان قیمت

لباس بیمارستانی سایز بزرگ عموما به خاطر فراوانی تقاضا و طرفداران زیادی که دارد به صورت عمده تولید شده و دارای قیمتی ارزان می باشد.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف چیست؟

اگر گذرتان به بیمارستان ها افتاده باشد حتما به چشم دیده اید بیماران و پرسنل و کادر درمان از البسه مخصوصی استفاده می نمایند.این گونه لباس ها را لباس بیمارستانی می گویند.
لباس های بیمارستانی در دو نوع مختلف یکبار مصرف و چند بار مصرف به بازار عرضه می گردد.
لباسهای یکبارمصرف معمولا تقاضای بیشتری نسبت به سایر لباس های بیمارستانی دارد زیرا این البسه قابل شستشو نمی باشد و پس از  استفاده توسط بیمارستان امحا می گردد.
این گونه لباس ها برای جلوگیری از نشر بیماری های واگیر و انتقال آلودگی ها بسیار مناسب می باشد و همین مسئله باعث سلامتی جامعه و افراد آن می شود.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس بیمارستانی یکبار مصرف از چه پارچه ای تهیه می شود

اسپان باندپارچه اسپان باند

 

در این بخش می‌خواهیم  شما را با پارچه های بیمارستانی آشنا کنیم. لباسهای بیمارستانی با پارچه های متعددی دوخته و تولید می شوند.

همین امر منجر به تفاوت قیمت در محصول می شود.

به طور کلی پارچه هایی که برای البسه بیمارستانی کاربرد دارد دو نوع  می باشد، یکی پارچه های چند بار مصرف و یکی پارچه های یکبار مصرف. البته صحبت ما در مورد لباس های بیمارستانی یکبار مصرف است.
۱- پارچه اسپان باند: پارچه ای بدون تار و پود می باشد که از الیاف در هم تنیده و کوبیده تهیه می شود.
به این علت که قابل شستشو نمی باشد، به آن ها پارچه های یکبار مصرف هم می‌گویند.به خاطر سبکی و راحتی که دارد برای لباس های بیمارستانی مناسب است.
چون در بافت پارچه روزنه های ریزی دارد به آن سوزنی نیز می گویند و این روزنه باعث عبور هوا می‌شود و در پارچه ایجاد تهویه می کند.
۲- پارچه اس ام اس: تفاوت این پارچه  با اسپان باند این است که به خاطر لایه ای که در این پارچه وجود دارد مانع عبور هر گونه میکروب و باکتری می شود. بنابراین این پارچه بسیار مناسب برای دوخت لباس اتاق عمل و ماسک پزشکی و… می باشد.
لباس یکبار مصرف جراحی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.