لیست قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سال 1400

با شیوع بیماری های واگیر دار مصرف لباس های بیمارستانی یکبار مصرف به طور چشمگیری افزایش یافت. کیفیت لباس های بیمارستانی در کاهش مصرف آن ها اهمیت زیادی دارد.

لیست قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

اگر شما می خواهید از قیمت انواع لباس ایزوله یکبار مصرف اطلاع یابید و یا می خواهید با ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید لطفاً تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

البسه بیمارستانی

 

مختصری در مورد لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس پرسنل بیمارستان

لباس یکبار مصرف بیمارستانی یکی از مهمترین راه های کنترل انتقال عفونت در بیمارستان است. در عین حال کاهش هزینه های مربوط به شستشوی لباس ها، کاهش هزینه های استریل سازی لباس ها و نیروی انسانی را به دنبال دارد. ویژگی های یک لباس بیمارستانی مناسب و مقرون به صرفه برای بیمارستان به شرح زیر است.

  • قابلیت بالا در حفاظت از فرد و کنترل عفونت: لباس های یکبار مصرف بیمارستانی ضریب امنیت را به میزان قابل توجهی در بین کادر درمان بالا می برد. به علاوه می تواند از انتقال عفونت بین مریض ها نیز پیشگیری کند.
  • قابلیت عبور هوا و عدم عبور مایعات: یک لباس بیمارستانی مناسب بایستی بتواند هوا را عبور دهد تا امکان عرق کردن را کاهش دهد. به علاوه نباید مایعات را عبور دهد تا خون و ترشحات بیمار به بدن کادر درمان نرسد.
  • ابعاد و اندازه لباس: لباس های بیمارستانی بایستی در سایز های مختلفی تولید و به بیمارستان ها ارائه شود. چرا که اگر لباس بیمارستانی اندازه کادر درمان نباشد کارایی آن ها را کاهش می دهد.
  • لباس بیمارستانی صادرات: نحوه صادرات کالا به گونه ای است که ابتدا بایستی کیفیت محصول را متناسب با کشور هدف افزایش داده و سپس در بسته بندی با کیفیت قرار دهیم.
  • مختصری در مورد لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بازار عرضه بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بازار عرضه بهترین لباس ایزوله پزشکی ارائه دهنده این محصول به بیمارستان‌ های سراسر کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم به طور عمده می باشد.

اگر شما قصد خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی را دارید پیشنهاد ما به شما خرید عمده آن است. چرا که علاوه بر خرید محصولی با کیفیت و درجه یک از تخفیف ویژه خرید عمده برخوردار می شوید.

چنانچه مایل به خرید هستید اما از مراکز معتبر فروش آن فاصله دارید و یا امکان رفتن به بازار عرضه بهترین لباس های یکبار مصرف بیمارستانی برای شما فراهم نیست می توانید این محصول را به صورت آنلاین و از طریق همین سایت که سایت رسمی فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی است که سفارش داده و خریداری نمایید.

پس از ثبت سفارش مشاوران فروش با شما ارتباط برقرار کرده و پس از پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده محصول مورد نظر شما را برای شما ارسال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.