مجسمه برنزی خارجی پیدا شده از طلا در تهران خبر ساز شد

هنرمندانی که اکنون کاستاریکا نامیده می‌شوند، در کار کردن یشم وارداتی برتر بودند – شاهکاری بزرگ بدون ابزار فلزی، آویزهای پرندگان مضامین مکرر پرواز و قربانی کردن آیینی را نشان می‌دهند و ممکن است قدرت نظامی با شکار توسط شکارچیان برابر باشد.

استفاده از  مجسمه برنزی خارجی یکی از مواردی است که شما می توانید از آن برای دکوراسیون خانه خود استفاده نمایید.

چندین آویز فیگورال نشان دهنده گرفتن سرهای جام است که نمایش مهمی از قدرت سیاسی بر گروه های تسخیر شده در سراسر کارائیب است.

یکی از نمونه‌ها پرنده‌ای منقار بلند را نشان می‌دهد که در چنگال‌های خود یک سر جایزه کوچک و سبک‌دار را می‌چنگد (1979.206.1138).

آویزهای بالدار انتزاعی شکل ثابتی را در سراسر مناطق، مواد خام و دوره‌های زمانی نشان می‌دهند، که نشان می‌دهد وقتی به‌عنوان رگالیا پوشیده می‌شوند، به عنوان نمادهای فرافرهنگی قدرت سیاسی عمل می‌کنند .

از قرن بیستم تا کنون، هنرمندان کارائیب اغلب از مناظر کارائیب و سنت‌های اجدادی – اعم از بومیان و آنهایی که در طول مهاجرت اجباری مردم برده‌شده به سفر می‌رفتند – استفاده کرده‌اند تا میراثی ماندگار از اشکال بیانی بومی آفریقایی خلق کنند.

برای مثال، ویفردو لام (کوبایی، ساگوا لا گراند 1902-1982 پاریس)، هنرمندی آفریقایی-چینی تبار بود که به دلیل استفاده از هنر به عنوان چیزی که بعداً آن را «عمل استعمار زدایی» اعلام کرد، شهرت داشت.

در دهه‌های 1930 و 1940، او واژه‌نامه بصری خود را از خدایان و ارواح آفریقایی-کارائیب ایجاد کرد، و آنها را با شیوه‌های بازنمایی که برگرفته از کوبیسم و سوررئالیسم اروپایی بود، در هم آمیخت.

او به مذاهب غرب آفریقا مانند سانتریا (یا لوکومی) و وودون (یا وودو) اشاره کرد که شیوه‌های بومی تاینو را با گسترش در سراسر آنتیل ترکیب کردند (2002.456.32).

درست همانطور که درختان و سنگ های جزایر چندین قرن قبل با مردم تاینو صحبت می کردند، اکولوژی طبیعی و تولیدات کشاورزی زادگاه لام الهام بخش فعالیت هنری او بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.