10 مورد از استفاده های مارچوبه شور را بدانید که …

هر سال مشتاقانه منتظر زیارت خانه خواهرم در جنگل هستم، جایی که ما شاخه ها را از تکه مارچوبه او می چینیم.

معمولاً در ایوان آفتاب می نشینیم و صبحانه را روی ساقه های ترد و سبز مستقیم از زمین می خوریم و اجازه می دهیم گرسنگی چاشنی ما باشد.

مارچوبه شور که تازه برداشت می شود، طعمی شبیه به نخود فرنگی دارد و می تواند کاملاً اعتیاد آور باشد.

مارچوبه سرشار از ویتامین های B است که به قلب و مغز شما انرژی می دهد و از آن محافظت می کند. همچنین دارای پنج گرم پروتئین گیاهی، ویتامین C، فیبر و منگنز و آهن ترمیم کننده بافت است.

یک قطعه مارچوبه بالغ برای رشد آسان است و یک تکه کوچک می تواند به راحتی بشقاب های شام خانواده شما را در اوایل فصل تابستان پر کند.

اگر نمی توانید خودتان پرورش دهید، مهم است که بدانید مارچوبه شما از کجا می آید، زیرا اغلب به صورت تجاری با مواد شیمیایی کشت می شود.

بازار کشاورزان محلی شما مکانی عالی برای خرید آن است زیرا کشاورز آن را فقط چند ساعت زودتر انتخاب می کند و به شما امکان می دهد از طعم تازه لطیف آن لذت ببرید.

در فصل بهار می توانید مارچوبه ارگانیک محلی را پیدا کنید که توسط کشاورزانی مانند خانواده مزک رشد می کند.

اگر فرصت خرید تازه دارید، از آن به صورت خام لذت ببرید! اگر مارچوبه قدیمی‌تر است، بخارپز کردن یا سفید کردن مختصر آن به نشان دادن سرزندگی شگفت‌انگیز آن کمک می‌کند.

در اینجا پنج فایده مارچوبه برای سلامتی آورده شده است:

1. از استخوان های سالم حمایت می کند: مارچوبه سرشار از ویتامین K است.

ویتامین K به دلیل اهمیت آن به عنوان یک فاکتور اصلی لخته شدن خون شناخته شده است، اما برای معدنی شدن استخوان، رشد سلولی و تجدید بافت نیز ضروری است.

مطالعات جدید حاکی از همکاری هم افزایی آن با ویتامین D در ارتقای سلامت استخوان است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.