خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف

در بیمارستانها و مراکز بهداشتی، ارائه مراقبتهای بهداشتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در نتیجه، یونیفورمهای بیمارستان استفاده می شود تا عفونت به حداقل برسد.

همچنین، از آنجا که تعداد زیادی از این محصولات به صورت روزانه خریداری می شود، بهای پوشاک یکبار مصرف بیمارستانی باید بسیار مناسب و راحت باشد.

 

 

لباس یکبار مصرف بیمارستان

از جمله مسائل عمده‌ای که باید به آن پایبند بود، اقدامات بهداشتی و جلوگیری از انتقال عفونت است؛ زیرا این مراکز با انواع بیماریها و الودگیها در تماس هستند و به دلیل شرایط فیزیکی خاص که باید رعایت شود، افرادی که به این مراکز می‌آیند ابتدا به این نوع بیماریها مبتلا می‌شوند اگر در این مراکز مراقبتهای بهداشتی در حد بالایی نباشد می تواند باعث آسیب غیر قابل برگشت شود.

یکی از محصولاتی که بیمارستان ها و مراکز بهداشتی برای افزایش ایمنی و بهداشت استفاده می کنند، لباس یکبار مصرف بیمارستانی است.

وقتی که این لباسهای یکبار مصرف با لباسهای قدیمی جایگزین شود، امکان عفونت و آلودگی کاهش می یابد و آسیب کمتری به پزشکان، کادر پزشکی و بیماران وارد می شود.

نوع لباسهایی که در انواع گوناگون طراحی و تولید می شوند و با استفاده ها و مواد گوناگون پس از هر بار استفاده، یکبار مصرف بوده و باید آن را به دور انداخت.

 

 

گفتنی است که واحدهای بهداشتی این بیمارستان نیز از ورود افراد به بیمارستان جلوگیری کرده و مانع از انتشار بیماری می شوند.

لباس یکبار مصرف بیمارستان عمدتا پارچه غیر بافت و اسپان تولید می شود و میکرو ارگانیسمهایی که حضور دارند و هم رشد در فضای بین تار و پارچه دارند با دور ریختن لباسها کاملا دفع می شود و از بین می رود.

 

لباس یکبار مصرف بیمارستان

این لباس یکبار مصرف با استفاده از دستگاه لیزر به شکل های مختلف برش و دوخته شده است.

همه کارکنان در هنگام کار ماسک، دستکش یکبار مصرف می پوشند و هر چند ماه یکبار اطمینان حاصل می کنند از عدم وجود عفونت یا میکروب بر روی سطح لباس که به اندازه کافی سالم هستند.

علاوه بر اطمینان از ایمنی و کیفیت اقلام پزشکی که در حین خیاطی استفاده می شوند و روکش های بیمارستانی که به کار می رود پس از ساخت استرلیزه شده اند.

 

بازار پوشاک یکبار مصرف بیمارستان

از آن جا که لباسها بسیار ارزان هستند و قیمت بالایی دارند علاوه بر بیمارستان، بسیاری از مشاغل دیگر از لباس یک بار مصرف بیمارستان استفادهمی کنند.

  1. دندانپزشکان از این لباس یکبار مصرف در هنگام انجام ازمایش و در محل کار استفاده می کنند

 

  1. قابله ها می توانند این لباسهای یکبار مصرف را بپوشند

 

  1. استفاده شده در دامپزشکی

 

  1. در مراکز زیبایی، مانند مراکز حذف مو لیزر، اپراتور می تواند از این لباس استفاده کند

 

  1. استفاده در سالنهای زیبایی

 

 

  1. قابل اجرا در کلینیکها

 

  1. به طور گسترده ای در بیمارستان ها و کلینیک ها استفاده می شود

 

و در بسیاری از کسب و کارهای دیگر هم لباسهای یکبار مصرف وجود دارد.

 

ویژگیهای لباس بیمارستان

لباس بیمارستان در بازار به انواع یکبار مصرف و چند بار استفاده موجود است و شما می توانید هر یک از این لباسهای بیمارستان را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

لباسهای چند منظوره عمدتا از پارچه هایی مانند ویسکوز و پنبه یا تترون ساخته شده اند و… آنها خیاطی می کنند و برای لباسهای یک بار مصرف بیمارستانی خود پارچه ای می دوزند. هر دو نوع آنها را می توان استریل کرد.

پوشاک یکبار مصرف بیمارستان در بسیاری از انواع تولید می شود، برای مثال برخی از این نوع لباسها یا از طریق دوخت چند لایه یا حتی تولید برخی از آنها، ابتدا پارچه را لمینیت داده و سپس از پارچه های چند لایه برای دوختن قسمتهایی مانند سینه یا سر آستین به کار می برند.

این پارچه لمینیت ضد آب و رطوبت و دیگر ترشحات و خون است و…  زیرا آنها عبور نمی کند.

معمولا لباسهای جراحی یا جراحی تئاتر یک تکه از این پارچه های چند لایه را برای درست کردن آب و جلوگیری از عفونت یا بیماریهای عفونی از بیمار به پرسنل پزشکی می دوزند.

خرید لباس بیمارستان

برای اینکه بتوانید یک خرید باکیفیت را تجربه کنید که در آن شما از کیفیت مورد خریداری شده راضی باشید و قیمت مناسب را حس کنید، بهترین راه سفارش کالا از تولید کنندگان شناخته شده است.

 

 

این تهیه کننده ها نام و اعتبار خود را مدیون کیفیت آنها هستند و تجربه طولانی در این زمینه دارند.

تقاضا برای این لباسهای تک مصرف رو به افزایش است و تجهیزات تولید در بالاترین حد خود قرار گرفته اند.

در عین حال، مراکز بهداشت و بیمارستانها نیز به تولید لباسهای تک منظوره اشتغال دارند، به همین دلیل است که آنها فرصت فروش در مقیاس کوچک را ندارند.

برای خرید و سفارش کالا از این مراکز تولید، شما نیاز به ثبت خرید خود را به صورت عمده، که شما را از بسیاری از هزینه های فعلی خود را رها می سازد و بسیار به صرفه می باشد.

این تولید شامل نمایندگان فروش است که عمده کالاهای خود را عرضه می کنند.

اگر نمی خواهید یک عمده فروش بخرید، می توانید محصول را از همان نماینده فروش تهیه کنید که البته هزینه محصول مورد نظر شما را افزایش می دهد.

برای تهیه و سفارش انواع لباسهای بیمارستان و محصولات مشابه با مشاوران فروش ما تماس بگیرید که آماده پاسخگویی به سوالات شما هر روزه هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.