قیمت لباس یکبار مصرف بیمار

دو جزء راحتی و بهداشت در تولید منسوجات بیمارستانی بسیار مهم هستند؛ به همین دلیل، پوشاک یکبار مصرف طراحی و تولید می‌شود تا نه تنها افراد را از بیماریها و الودگیهای مختلف محافظت کند، بلکه همچنین امکان دسترسی آسان پرستاران و پرسنل پزشکی به اعضای بدن بیمار تحت درمان وجود دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

استفاده از حوله یکبار مصرف پرسان دارای مزایای فراوانی نسبت به لباسهای چند مصرفی است، از جمله راحتی در استفاده و دفع آسان‌تر آنها.

 

 

با یک طراحی مخصوص لباس، لباس می تواند بدون هیچ فشاری از بدن بیمار خارج شود، به این معنا که بندهایی در بالای شانه قرار دارند، و با آن آزاد می شوند و بدون آسیب رساندن به رگهای داخلی دستها برداشته می شوند.

همچنین لباسهای بیمارستانی می توانند از انتقال و ورود بیماریهای عفونی به خاطر دفع کردن آسان تر جلوگیری می نمایند.

لباس یکبار مصرف بیمار

در لباس یکبار مصرف بیمار عوامل مختلفی بر قیمت نهایی پوشاک وجود دارد که به عوامل مستقیم و غیر مستقیم طبقه بندی شده اند.

از جمله عوامل غیر مستقیم که بر قیمت محصول تاثیر می گذارند عبارتند از: شرایط اقتصادی کشور و قیمت ارز، مناسبات اقتصادی میان کشورهای همسایه،  تعادل بین عرضه و تقاضا.

عواملی که مستقیما بر قیمت کالا تاثیر می‌گذارند را می‌توان به صورت گزینه‌های زیر عنوان کرد: هزینه مواد خام تمام شده، هزینه دوخت لباس، هزینه حمل و نقل و نگهداری، دستمزد کارمندان، زیرا مواد خام در کشور ارزانتر بوده و هزینۀ تولید نیز کمتر می باشد.

از آنجا که مواد خام برای تولید این لباس یک بار مصرف در داخل با قیمتهای مناسب در دسترس است، البسه تولید شده داخلی ارزانتر هستند، بنابراین کشورهای همسایه می خواهند لباسها را به کشورهای دیگر صادر کنند.

صادرات دمپایی یکبار مصرف منافع چشمگیری برای تولید کنندگان دارد، زیرا علاوه بر برآورده کردن نیازهای بازار محلی، تولیدکنندگان توانسته اند بازارهای خارجی را هم به دست بگیرند و تقاضاهای کشورهای همسایه را برآورده سازند.

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت پوشاک چگونگی سفارش و خرید آن است، مصرف کننده قادر به خرید محصول بدون واسطه مستقیم از سازنده است، برای این منظور سایتهای خرید اینترنتی طراحی و در دسترس قرار گرفته اند.

با خرید آنلاین کالا، فروشندگان از بین خواهند رفت و قیمت محصول بهتر خواهد شد.

علاوه بر این، ممکن است سفارش عمده کالاها با تخفیفهای جذاب، رنگ و طراحی لباسها از عواملی باشند که باید به دقت در تولید این پوشاک مورد توجه قرار گیرند.

 

لباس یکبار مصرف بیمار

 

در انتخاب طراحی و رنگ، باید در نظر داشته باشید که رنگها زننده و مبتذل نیستند، زیرا تاثیر بدی بر روحیه بیماران دارد بنابراین از رنگهای نرم به جای آن استفاده کنید، مانند سفید، صورتی نرم، سبز، آبی ملایم.

نکته مهم دیگر در طراحی و تولید پوشاک سهولت استفاده است، لباسها باید طوری طراحی و دوخته شوند که علاوه بر راحتی بیمار، بدون هیچ گونه فشاری از بدن خود خارج شود و کادر پزشکی نیز بتوانند به بدن او دسترسی داشته باشند.

حالا سوال این است، چه کسی می تواند از این لباس استفاده کند؟ آنها به روشهای مختلفی ساخته می شوند, بعنوان مثال: لباس یکبار مصرف برای خانم ها، لباس یکبار مصرف برای مردان، لباس یکبار مصرف برای کودکان که به دو شکل ساده و طرح دار تولید می شود، لباس ویژه MRI، بیمار مجرد Gan، مجموعه لباس بیمار با کلاه ویژه، لباس کودکان یا به شکل ساده یا با طراحی ساخته شده است.

محیط بیمارستان برای کودکان ترسناک است؛ بنابراین طراحی پوشاک کودکان باید با توجه به روحیه حساس و کودکانه بسیار مورد اهمیت قرار گیرد و از رنگها و طرحهایی استفاده کنید که محیطی آرامش بخش و لذت بخش برای کودکانبه وجود بیاورد.

اگر ما روانشناسی را مورد مطالعه قرار دهیم، ثابت می شود که استفاده از طراحی و رنگ ارامش بخش برای پوشاک کودکان می تواند ترس و استرس کودکان را کاهش دهد و روند درمان آنها را سرعت می بخشد.

قیمت لباس یکبار مصرف

یکی از عوامل مؤثر بر قیمت نهایی محصول آن است که خوشبختانه مواد خام مورد نیاز برای تولید این پوشاک از جنس پارچه‌های پشمی است که درون کشور با قیمت مناسب و فرکانس بالا در دسترس می باشد.

نیروی کار ایران, هم از نیروی جوان و هم از نیروی کار فعال, برخوردار است، در نتیجه تولید کنندگان ایرانی توانسته اند لباسهای بیمارستانی جدید و با کیفیت و مقرون به صرفه تولید کنند که در کنار تقاضای داخلی لازم است تا کالاهایی را به کشورهای همسایه صادر کنند.

صادرات کالا سود چشمگیری برای کشور و همچنین تولیدکنندگان به ارمغان خواهد آورد و فرصتی برای کمک به اقتصاد است.

 

 

قیمت لباس یکبار مصرف

 

اقلام مصرف لباس بیمارستانی

آیا بازار پوشاک یکبار مصرف فقط بیمارستان است؟

پاسخ به این سوال منفی می باشد.

لباس های یکبار مصرف در بسیاری از موارد از جمله کلینیکها، دامپزشکی، سالنهای زیبایی و حتی در خانه ها استفاده می شود، به عنوان مثال زمانی که بیمار تحت عمل جراحی سنگین قرار گرفته و در خانه بهبود می یابد.

این لباس و روپوش جراحی به دلیل سهولت در استفاده و همچنین عدم نیاز به شستشو حتی در دوران نقاهت خانگی قابل استفاده است.

همچنین دور انداختن این لباسها آسان است و با دفع صحیح می توان از انتشار آلودگی و بیماریها جلوگیری کرد، بنابراین این لباسها به ایجاد محیطی سالم کمک می کنند.

این نوع لباسها یک لباس بسیار مهم برای استفاده در مراکز بهداشتی و درمانی مانند بیمارستانها می باشد که با وجود آن بسیار اهمیت داد و نباید از استفاده کردن از آن غافل شد، حتی اگر بیماری در خانه دارید که در بستر بیماری می باشد حتما برای او از این نوع لباسها تهیه کنید و تند به تند آن را برای او تعویض کنید تا دچار مشکلات و انتقال بیماری نشود زیرا این نوع لباسها با استفاده درست از انتقال بیماری و آلودگی به شدت جلوگیری می کند و محیط سالمت می ماند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و سایر محصولات مشابه فرم داخل سایت را پر کنید تا همکاران با شما ارتباط بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.